Lato – czas dla psa

Dobre szelki czy obroże, podwójna smycz dla psa – to jest dzisiaj bardzo poszukiwane. Smycze wytrzymałe i mające wiele funkcjonalności. Dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli pupili. Na przykład smycze podwójne dla dwóch piesków albo specjalny pas do biegania pozwalający jednocześnie opiekunowi uprawiać jogging. Tego typu szelki, smycze czy obroże dla psów są tak dobre, bo były wypróbowane na zwierzętach i mają odpowiednie atesty

Jaka jest misja firmy?

All FOR DOGS to firma, której pracownicy kochają psy i są otwarci na potrzeby swoich pupili. Są zwolennikami psiej adopcji i entuzjastami czynnej koegzystencji psa i człowieka. Skąd pomysł na „psią markę”? Zrodził się on po wielu latach obserwacji psów i doświadczeń z nimi. Stąd misją firmy jest produkowanie akcesoriów dla psów, które byłyby dla nich funkcjonalne i komfortowe. Dlatego produkty te tworzone są z atestowanych materiałów i zapewniają duży poziom bezpieczeństwa dla czworonoga.

Szelki dla psa – Warszawa fajnym miejscem na spacery

W specjalnym sklepie możesz zaopatrzyć się w następujące akcesoria dla czworonogów:

  1. Smycz dla psa – solidna, wytrzymała, sprawdzona, przetestowana. Zapewniająca swobodę. Praktyczna i oryginalna. Różnorodna – niektóre ze smyczy wyposażone są w ledowe oświetlenie przydatne podczas wieczornych spacerów. Obszyta ortalionowym materiałem zapewniającym miękkość trzymania. Dla właścicieli dwóch psów jest do wyboru specjalna podwójna smycz dla psa posiadająca piankową miękką rączkę ułatwiającą trzymanie dwóch piesków. Dzięki podwójnej smyczy dla psów spacer z dwoma pupilami jest łatwiejszy. Ciekawą opcją jest też podwójna smycz elastyczna z systemem anty-zaplątaniowym lub smycz sportowa z podszyciem siateczkowym – ułatwiająca trening opiekunowi zwierzęcia.

  2. Obroże dla psa – praktyczna i komfortowa. Z regulowanymi zapięciami i półzaciskowe w stylu sportowym. Główny cel takiej obroży jest taki, aby spacer nie był dla zwierzęcia nieprzyjemny. Stąd obroże podszyte są miękkim, ortalionowym podszyciem zapewniającym wygodę. Dużą zaletą jest różnorodność dopasowana do okoliczności. Na przykład obroża dla psa BLACK jest podszyta odblaskowym materiałem zapewniającym doskonałą widoczność w ciemności. Obroża sportowa półzaciskowa z siateczkowym miękkim podszyciem jest stworzona dla psów, które uwielbiają szaleństwa ze swoimi opiekunami na świeżym powietrzu. Ten rodzaj obroży nie wżyna się w skórę psa, a pies nie czuje, że ma na sobie coś niewygodnego.

  3. Szelki dla psa Warszawa – wygodne, regulowane, nie ograniczające ruchu zwierzęcia, bezpieczne. Idealne na spacery po mieście. Wiele osób wpisuje w Google frazy typu „szelki dla psa Warszawa”, kiedy chce znaleźć akcesoria nadające się na spacery w wielkim mieście. Bo trzeba przyznać, że spacery po lesie to nie to samo co rekreacja w dużej aglomeracji. Spacery w mieście cechują się tym, że zwierzęta narażone są na wiele bodźców i mogą wykazywać większą tendencję do szarpania się. W mieście jesteśmy też bardziej zabiegani. Stąd istotne jest też odblaskowe podszycie pozwalające widzieć psa w czasie nocnych spacerów. Istotne są też takie cechy szelek jak: trwałość, miękkość, wygoda, odporność na warunki atmosferyczne.

  4. Akcesoria dla psów – pozwalające ułatwić i urozmaicić spacery z pupilem. Na przykład pas do biegania w komplecie ze smyczą jest idealny dla właścicieli uprawiających jogging. Ciekawą opcją jest również samochodowy pas bezpieczeństwa dla psów czy uchwyt do roweru dla psa.

Poprzedni post Amstaff – najczęstsze choroby i objawy
Następny post Kiedy szczeniak może być kąpany?